تبلیغات
موسسه نیکوکاری نور آل یاسین لرستان - با دستان مهربانتان کودکان بی پناه را یاری رسان باشید .

موسسه نیکوکاری نور آل یاسین لرستان

به نیکی نخواهید رسید مگر آنکه از آنچه دوست دارید انفاق کنید

دردناک است اما دنیا برای همه خوب و خوش آغاز نمی شود، در اطراف ما جایی که شاید حتی خیلی هم توجه نکنیم کودکان معصومی هستند که در دنیای کوچک کودکانه شان همیشه چیزی کم بوده

 

دستان استوار پدری دلسوز و یا آغوش گرم مادری مهربان و نگران، رنج نرسیدن به آرزوهای کوچک اما محالشان را هم که به این حسرتها اضافه کنیم اندوهی می شود بی پایان برای این فرشته های کوچک.

 

این فرشته های معصوم با دست نوازشگری شاد می شوند و با کمکهای توانگرانه و عاشقانه خیرین، آرزوهای خود را دست یافتنی می بینند، تحصیل می کنند، می آموزند و شاد و سالم زندگی خواهند کرد.

 

شما نیز می توانید با پرداخت هزینه های زندگی این کودکان معصوم بی سرپرست یا دارای سرپرست فاقد صلاحیت، در این کار نیک سهیم شده و به دنیای این کودکان رنگ و نور ببخشید.

 

با پرداخت ماهیانه حداقل 10.000 تومان می توانید سرپرستی یکی از کودکان تحت پوشش " موسسه نیکوکاری نور آل یاسین لرستان " را بر عهده بگیرید و به خانواده بزرگ دستهای مهربان بپیوندید.

 

برای اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی جهت دیدار حضوری با کودکان تحت سرپرستی می توانید با شماره های 06612230188 و09166679221 تماس بگیرید.

 

با انفاق اندکی از شادی و خوشبختی خود سهم بزرگی در شادی یتیمان و محرومان واقعی داشته باشیم[ دوشنبه 18 آذر 1392 ] [ 07:53 ق.ظ ] [ موسسه نور آل یاسین لرستان ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه